Naszą ofertę kierujemy do osób prowadzących działalność gospodarczą, rozliczających się z podatku za pomocą księgi przychodów lub ewidencji ryczałtowej

Księgowość

Nasza oferta obejmuje szereg usług skierowanych do przedsiębiorców, niezależnie od tego czy rozliczasz się z podatków na podstawie księgi przychodów i rozchodów, czy ewidencji ryczałtowej, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. W cenie prowadzenia ksiąg podatkowych zawarte jest również sporządzanie i wysyłka deklaracji ZUS w Twoim imieniu.

Przepisy podatkowe stają się z roku na rok coraz bardziej skomplikowane, dlatego służymy pomocą wszystkim naszym klientom. Jeśli tego potrzebujesz, możesz skonsultować z nami wybór formy opodatkowania. Pomożemy również w rejestracji Twojej działalności, jeśli planujesz rozpocząć własny biznes i zdecydujesz się korzystać z naszych usług, konsultacje będą dla Ciebie bezpłatne.

Zajmiemy się również Twoimi rozliczeniami z tytułu podatku VAT oraz wysyłaniem plików JPK i deklaracji do urzędu, jeśli jesteś czynnym podatnikiem tego podatku. Pomożemy również w rejestracji jako czynnego podatnika VAT, jeżeli się na to zdecydujesz lub będziesz do tego zobligowany przez przepisy.

Opis Cena
1 Prowadzenie KPiR 150 zł
2 Prowadzenie KPiR i ewidencji VAT 250 zł
3 Prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego 100 zł
4 Prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego i ewidencji VAT 200 zł

KSIĘGOWOŚĆ

  • Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów; Ewidencji Ryczałtowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • Prowadzenie ewidencji do celów rozliczeń z tytułu podatku VAT
  • Rejestracja działalności gospodarczej
  • Rozliczenia z ZUS